BREAKING NEWS

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”, Spartak Ngjela paralajmëron zhvillimet e papritura: Dhëntë Zoti, ua merr mendjen dhe...

“Serbia po dërgon tanket në kufirin me Kosovën”,
x
BREAKING NEWS

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan historinë

Florian Marku bën krenar shqiptarët, luftëtari kuqezi shkruan
x
BREAKING NEWS

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non grata të George Soros

Berisha bën deklaratën e papritur: Kam kërkuar shpalljen non
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet për marrëdhëniet me Kosovën: Kemi një divergjencë, por...

Kryeministri Rama intervistë për Zërin e Amerikës, flet
x
BREAKING NEWS

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit epidemiologjike: Ja sa të infektuar janë regjistruar në vend, 26 pacientë në gjendje të rëndë

Bilanc tragjik në 24 orë, MSH jep të dhënat e fundit
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar

Çfarë pritet? PD mbledh sot grupin parlamentar
x
BREAKING NEWS

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë Edi Rama dhe flet për mediat franceze nga Nju Jorku: Po bëjmë luftë të hapur kundër ...

Dënimi i Adriatik Llallës/ Reagon për herë të parë
x
BREAKING NEWS

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien kambanat për Shkëlzen Berishën, Yuri Kim vjen me porosi të qarta nga Uashingtoni dhe vulos fundin tragjik të Sali Berishës

SHBA 2 mesazhe vdekjeprurëse, rihapet “Gërdeci” dhe bien
x

Aktualitet

Erdhën në Shqipëri familjarisht, babai i Dua Lipës i surprizon të gjithë me atë që thotë për kryeministrin Rama: Mendoj se kam bërë...(FOTO)

Erdhën në Shqipëri familjarisht, babai i Dua Lipës i

Këngëtarja me origjinë shqiptare me famë botërore, Dua Lipa prej disa ditësh ndodhet në Shqipëri sëbashku me familjen e saj dhe të dashurin.

Babai i artistes, Dukagjini, ka publikuar ditën e sotme disa fotografi ku zbulon se janë realizuar në qytetin e Vlorës.

Në fotot në fjalë, ai shfaqet së bashku me kryeministrin, Edi Rama, dhe familjarët e tij. “Mendoj se kam bërë një mik”, shkruan Dukagjini bashkëngjitur me pozat që fansat e tij i kanë pëlqyer shumë.

Erdhën në Shqipëri familjarisht, babai i Dua Lipës i

Madje Lipa ka zbuluar se këto foto i ka realizuar pikërisht këngëtarja me famë botërore.

Kujtojmë se Dua së bashku me familjen dhe të dashurin, Anwar Hadid, erdhën para disa ditësh në Shqipëri, ku u pritën nga kreu i qeverisë si dhe kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.

Erdhën në Shqipëri familjarisht, babai i Dua Lipës i

Këngëtarja e famshme vizitoi kryeqytetin për të parë nga afër punimet që po zhvillohen për mobilimin e kopshtit me fondet që janë mbledhur nga shitja e bluzave “Lutu për Shqipërinë”, një iniciativë nga vetë këngëtarja në bashkëpunim me miqtë e saj.

Por jo vetëm kaq, pasi përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, ata kanë zbuluar se kanë shëtitur edhe qytete të tjera si Kruja dhe Durrës.

Erdhën në Shqipëri familjarisht, babai i Dua Lipës i