BREAKING NEWS

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku plas dokumentet ‘bombë’: Del vendimi i gjykatës dhe urdhri për asgjësimin e CD-ve

Pse po përgjohej ‘Tualanti’? Gazetari Basir Çollaku
x
BREAKING NEWS

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i policisë në Mitrovicë

Tensionohet situata në veri të Kosovës, plagoset efektivi i
x
BREAKING NEWS

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu i ISSH del me njoftimin e rëndësishëm

Bonusi i Vitit të ri, nis shpërndarja për pensionistët, kreu
x
BREAKING NEWS

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos udhëtimet e Arben Ahmetajt: 1600 euro për dy netë

Nga Milano e deri në Bukuresht, si u paguan me kartën e Zotos
x
BREAKING NEWS

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do shiten nafta, benzina e gazi

Ulen çmimet! Vendimi i fundit nga Bordi i Transparencës, ja sa do
x
BREAKING NEWS

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë': Skenar i shërbimeve sekrete të vendeve armiqësore

Sulmi ndaj Berishës, Nazarko plas deklaratën 'bombë':
x
BREAKING NEWS

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut. Nafta rrënon dollarin në tregjet ndërkombëtare

Shkojnë në pikiatë/ Euro zhvlerësim historik ndaj lekut.
x
BREAKING NEWS

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në Tiranë, panik tek punonjësit e zyrave

Alarm për bombë tek Drejtoria e Kufirit dhe Migracionit në
x

Aktualitet

Çfarë do të ndodhë ditët në vijim në Shqipëri? Gledis Nano paralajmëron zhvillime të forta

Çfarë do të ndodhë ditët në vijim në

Nga Vlora, kreu i Policisë së Shtetit Gledis Nano paralajmëroi rezultate në lidhje me hetimet që policia ka në dorë. 

“Dy nga prioritetet që diskutuam sot ishte parandalimi i ngjarjeve rë rënda kriminale dhe ulja e numrit të kultivuesve të kanabisit. Në këto dy pika do qëndroj fort. Për hir të së vërtetës policia ka në dorë hetime që po i kryen me një progres në vazhdim. Nuk dua të jap asnjë përgjigje sepse janë çështje në hetim, por janë premtuese dhe presim rezultat në një kohë të caktuar. Nuk do toleroj asnjë punonjës policie që me veprim apo mosveprim do të lejojë kultivimin e kanabisit. Ky vit do të jetë ndryshe sa i përket problematikës së kultivimit të kanabisit. Krimet e rënda në Vlorë nuk janë problematikë e sotme por ka qenë edhe më përpara”, u shpreh Nano.