BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata Kushtetuese, a do të rrëzohen zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019 dhe a do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata
x
BREAKING NEWS

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron ndryshimin e MADH në Shqipëri

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron
x

Aktualitet

Çfarë i ka ndodhur? Eni Vasili shfaqet si asnjëherë më parë në studion e Top Channel, të gjithë sytë tek dora e moderatores

Çfarë i ka ndodhur? Eni Vasili shfaqet si asnjëherë

Moderatorja e emisionit “Open”, Eni Vasili do të bëhet së shpejti nënë për herë të parë. Ndonëse Vasili është shfaqur çdo javë në ekran, askush nuk e kishte vënë re se është shtatzënë.

Por shtatzëninë e fshehu shumë mirë, por dorën e fashuar ajo nuk ka si mund ta mbante jashtë syve të publikut.

Nuk dihet nëse ajo e ka thyer apo thjesht një ndrydhje që nevojitet të fashohet.

Ajo vetë nuk e ka parë të arsyeshme të tregojë se çfarë ka ngjarë, por shpresojmë të mos jetë asgjë me rëndësi.

Çfarë i ka ndodhur? Eni Vasili shfaqet si asnjëherë