BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Aktualitet

Çfarë mendojnë francezët për SPAK? Shpërthen Artan Hoxha dhe plas deklaratën e fortë: 'Peshqit e mëdhenj' po e mbajnë peng vendin! Të arrestohen...

Çfarë mendojnë francezët për SPAK? Shpërthen

Gazetari Artan Hoxha zbuloi përmes një postimi në rrjetet sociale se do të jetë pjesë e një projekti të televizionin ‘France 3’, cili synon promovimin e vendit tonë.

Pikërisht në këtë postim në rrjetet sociale i ka komentuar një qytetar që e pyet se çfarë mendimi kanë francezët për SPAK.

E menjëhershme ka qenë përgjigjja e Hoxhës, i cili shprehet se francezët mendojnë se duhen kapur së pari peshqit e mëdhenj që kanë grabitur paratë e shqiptarëve dehe kanë 30 vite që e mbajnë peng vendin.

“Francezet mendojne se duhen kapur peshkaqenet e medhenj qe kane grabitur parate e shqiptareve dhe Kane 30 vite qe mbajne peng vendin. Pastai duhen arrestuat ata qe u sherbejne duke e bere tè zezen te bardhe, duke thene qe ne kete vend nuk ka krim nuk ka korrupsion dhe qe udheheqesi eshte lider global…”, i përgjigjet Hoxha.

Çfarë mendojnë francezët për SPAK? Shpërthen

Çfarë mendojnë francezët për SPAK? Shpërthen