BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

Çfarë ndodhi? Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit merr vendimin që nuk pritej në minutën e fundit  

Çfarë ndodhi? Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit merr vendimin

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrin ka organizuar sërish protestë pasditen e sotme, në orën 19:30 tek sheshi para pedonales në Tiranë.

Mësohet se vendimi është marrë në momentet e fundit për shkak se punonjësit kanë filluar rrethimin e zonës dhe pronës së Teatrit Kombëtar.

Sakaq, në mbështjetje të protestët do jetë edhe opozita lokale.

“Vepra u krye dhe sot kanë filluar të mbulojnë skenën e krimit duke rrethuar pronën e Teatrit Kombëtar! Nuk do të lejojmë të fillojnë punimet! Duam Drejtësi për shkatërrimin e Teatrit dhe dhunimin e demokracisë,’’ shkuhet në njoftimin Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit.

Çfarë ndodhi? Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit merr vendimin