BREAKING NEWS

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit për datën 6 korrik 2022

Sa do të kapërcejnë temperaturat? Njihuni me parashikimin e motit
x
BREAKING NEWS

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron arrestime të politikanëve: Ja lista e ministrave që përfundojnë në burg

“Nëse SPAK nuk heton…”/ Kryemadhi plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje të reja: Ja ku qëndron problemi! Kikia: Totalisht e pafalshme për drejtësinë, skema më e madhe pas firmave piramidale

Çështja e pensionistëve milionerë, Kryemadhi zbardh detaje
x
BREAKING NEWS

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe nxjerr aferën me firmën e Edi Ramës: Arben Ahmetaj...

Skema e mashtrimit me inceneratorët, Monika Kryemadhi flet me emra dhe
x
BREAKING NEWS

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”, Kryehetuesi i komunizmit zbulon pse kërkohej arrestimi i gjyshit të Edi Ramës

“Ishte 82 vjeç, kryeministri sapo kishte mbaruar si student”,
x
BREAKING NEWS

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe gjëra të tjera që nuk i kam publikuar ende, institucionet nuk më kthejnë përgjigje edhe pse...

Inceneratori i Tiranës/ Monika Kryemadhi paralajmëron: Kam filmime dhe
x
BREAKING NEWS

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i bën thirrje qeverisë: Kjo vjen si rrjedhojë e...

Rritja e rasteve me Covid, mjeku Alimehmeti shpjegon situatën dhe i
x
BREAKING NEWS

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja e Ilir Metës

Skandali me inceneratorët, Kryemadhi: Mua nuk tregonte njeri, se jam gruaja
x

Aktualitet

Çfarë ndodhi? Ardit Gjebrea ulet për herë të parë në bankën e të akuzuarit në ‘Shihemi në gjyq’, Eni Çobani i del kundër: Ne kemi fakte!

Çfarë ndodhi? Ardit Gjebrea ulet për herë të

Dje moderatori i programit ‘E diela shqiptare’, Ardit Gjebrea u ul për herë të parë në bankën e ta akuzuarit në rubrikën ‘Shihemi në gjyq’.

Ardit Gjebrea nuk u shfaq në vendin e tij të zakonshëm, por u ul pranë Alfredos, 72-vjeçarit italian që akuzohet nga Anjeza për tradhti.

Përveç ndihmës që i dha Alfredos në argumentim duke mbajtur kështu anën e tij, moderatori asistoi edhe në përkthim për të bërë të mundur që situata të përcillet sa më qartë.

Ardit Gjebrea: Për herë të parë jam ulur këtu, nuk kam qenë asnjëherë. Jam me Alfredon, do luftojmë të dy. Nuk e di pse zoti Alfredo, unë besoj tek ju, nuk e di pse. Megjithatë duke qenë drejtues i programit. Duke qenë drejtues do rrija atje. Më dha leje zonja Eni që të vij këtu kështu që më lejoni që për sa kohë jam në këtë vendin këtu, të mbaj pjesë. Na sulmoni dhe do ju përgjigjemi. Unë besoj që ne jemi të pafajshëm. Ne s’kemi bërë gjë.

Eni Çobani: Ne kemi fakte!

Çfarë ndodhi? Ardit Gjebrea ulet për herë të