BREAKING NEWS

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin kërkimet për kapjen e autorit

Tritol në Vlorë, policia jep informacion për ngjarjen! Nisin
x
BREAKING NEWS

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon Gledis Nanon dhe bën deklaratën e fortë: Do depërtohen, nuk mund të kenë kurrë...

Shqiptarët me gomone për në Angli/ Ambasadori britanik takon
x
BREAKING NEWS

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për ‘Spiunazh’, ja çfarë u gjet gjatë kontrollit nga FBI (Dokumenti)

Publikohet dokumenti i gjykatës, Donald Trump po hetohet për
x
BREAKING NEWS

Kamioni me grurë përmbyset në mes të autostradës, reagon ashpër Erion Braçe: Zotërinj të policisë, buka nuk shkelet, nuk kalojnë makinat mbi...

Kamioni me grurë përmbyset në mes të autostradës,
x
BREAKING NEWS

Foto/ Aksident i frikshëm në Levan-Tepelenë, plagosen 8 persona, detajet e para

Foto/ Aksident i frikshëm në Levan-Tepelenë, plagosen 8 persona,
x
BREAKING NEWS

“Do ketë ‘non-grata’ të tjerë politikanësh”/ Ambasadorit britanik bën paralajmërimin tronditës: Ja kur do të fillojë vala e dytë

“Do ketë ‘non-grata’ të tjerë
x
BREAKING NEWS

Veliaj i përgjigjet ‘flakë për flakë’ ish-presidentit: Për të jetuar unë shisja fiq, Ilir Meta spiunonte miqtë

Veliaj i përgjigjet ‘flakë për flakë’
x
BREAKING NEWS

Deputeti Bujar Leskaj rreshton ‘22 të ligat’ e Ramës dhe bën paralajmërimin e fortë

Deputeti Bujar Leskaj rreshton ‘22 të ligat’ e Ramës dhe
x

Aktualitet

Çfarë ndodhi? Milaim Zeka shpërthen në lot gjatë transmetimit ‘LIVE’

Çfarë ndodhi? Milaim Zeka shpërthen në lot gjatë

Gazetari Milaim Zeka ka folur për ngjarjen  e rëndë e së premtes në Deçan të Kosovës, ku dy 2 nxënës dhe shoferi i autobusit të shkollës mbetën të vrarë pas një sulmi ende enigmë me kallashnikov.

Zeka e konsideroi një ngjarje tepër të dhimbshme për familjarët dhe jo vetëm sulmin në fshatin Gllogjan.

“Është e tmerrshme ta çosh fëmijën në shkollë dhe të të kthehet kufomë, është e dhimbshme shumë. Ta çosh djalin në dyqan, e mos të të vijë më kurrë, është absurde,” tha Zeka teksa nuk mbante dot lotët.