BREAKING NEWS

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit dhe të vëllait, si dështoi plani për vrasjen e tyre, dëshmon autori: Ja kush ma dha porosinë

Detaje të reja/ 90 mijë euro për 'kokën' e Dumanit
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar dhe iu kundërpërgjigjet të gjithëve atyre që 'e masakruan': Jam mjek, e ushtroj me nder profesionin…

I grabitën 50 mijë euro në banesë, reagon deputeti shqiptar
x
BREAKING NEWS

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës, mësoni rezultatin tuaj

Matura Shtetërore/ Dalin notat e provimit të Matematikës,
x
BREAKING NEWS

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden zbulon zyrtarisht vendimin e parë të G7-ës: Do ndalojmë...

“Kosto e paprecedentë për Putin”/ Presidenti Joe Biden
x
BREAKING NEWS

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar trarët e saj”/ Eksperti Ervin Karamuço nxjerr prapaskenat dhe ngre alarmin: Ja çfarë i rrezikon shqiptarët!

“Një krimb që ha çdo ditë dhe pa u kuptuar
x
BREAKING NEWS

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i fundit i Perëndimit dhe Japonisë

Vladimir Putin merr goditjen e rëndë, zbardhet vendimi më i
x
BREAKING NEWS

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në banesë dhe i vjedhin 50 mijë euro, zbardhet denoncimi i tij në polici: I kisha mbledhur me familjarët për shlyerjen e një borxhi!

Deputeti shqiptar bie pre e ‘maskave’, i hyjnë në
x

Aktualitet

Çfarë nuk u pa në Kuvend, Bylykbashi merr direktivat e fundit nga Berisha, Shehaj konsultohet me Kryemadhin, kryetarja e LSI i 'përgjon' telefonin deputetes së njohur (FOTO)

Çfarë nuk u pa në Kuvend, Bylykbashi merr direktivat e fundit

Seanca e sotme parlamentare u dominua nga interpelanca mes deputetit të PD-së, Agron Shehaj dhe dy ministreve, Olta Xhaçka dhe Elisa Spiropali.

Në fotot e agjencisë së fotografive LSA, janë fiksuar momente që nuk i ka kapur kamera.

Agron Shehaj është fotografuar të bisedojë me kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi, ndërsa deputeti Bylykbashi dëgjon me vëmendje Berishën.

Çfarë nuk u pa në Kuvend, Bylykbashi merr direktivat e fundit

Një tjetër detaij që bie në sy është edhe qëndrimi i kryetares së Lëvizjes Socoaliste për Integrim, Monika Kryemadhi, që duket që është e fiksuar pas telefonit të deputetes Erisa Xhixhos që nuk ia ndan sytë në asnjë moment.

Çfarë nuk u pa në Kuvend, Bylykbashi merr direktivat e fundit

Çfarë nuk u pa në Kuvend, Bylykbashi merr direktivat e fundit

Çfarë nuk u pa në Kuvend, Bylykbashi merr direktivat e fundit

Çfarë nuk u pa në Kuvend, Bylykbashi merr direktivat e fundit

Çfarë nuk u pa në Kuvend, Bylykbashi merr direktivat e fundit

Çfarë nuk u pa në Kuvend, Bylykbashi merr direktivat e fundit