BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh në Elbasan? Kreu i Prokurorisë dhe drejtues të Policisë së Shtetit zbresin në terren, deri tani 5 të arrestuar

Çfarë po ndodh në Elbasan? Kreu i Prokurorisë dhe drejtues

Sapo është sekuestruar një sasi e konsiderueshme heroine në Elbasan, që është zbuluar në një kamion. Raportimet paraprake mbi 10 kg e ndarë në 8 pako. Vazhdojnë kontrollet. 5 të arrestuar deri tani. Kamioni Turqi-Shqipëri kishte destinacion final Greqinë ku do shkonte dhe droga. Pazaret bëheshin në Elbasan. Në terren për ndjekjen e operacionit, drejtuesi i Prokurorisë së Elbasanit, Kreshnik Ajazi e drejtues të Policisë së Shtetit.

Më të lexuarat