Aktualitet

Çfarë po ndodh në Tiranë? Tjetër aksident i rëndë, kamioni përplas efektiven e policisë, dërgohet me urgjencë në spitalin e traumës

Çfarë po ndodh në Tiranë? Tjetër aksident i

Shënohet një tjetër aksident i rënndë ditën e sotme në Tiranë. Bëhet me dije se një kamion ka përplasur efektiven e policisë rrugore.

Ka mbetur e plagosur rëndë efektivja A. Sh rreth 40 vjeç.

Mësohet se Shurbi është dërguar me urgjencë në spitalin e Traumës me makinë e policisë.

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë/Informacion

Më datë 15.01.2021, rreth orës 12:55, tek Cassa Italia, mjeti me drejtues K. V, ka aksidentuar  punonjësen e policisë të qarkullimit rrugor shtetasen  A. Sh, aktualisht në shërbim, e cila u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë  vijon punën për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Më të lexuarat