BREAKING NEWS

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të ketë hetime nëse...

A do ketë pasoja për Ramën? Habit eksperti: Mund të
x
BREAKING NEWS

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po bën FBI me këtë çështje

Rama korruptoi McGonigal-in? Gazetari amerikan zbulon se çfarë po
x
BREAKING NEWS

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me kryeministrin: Rama ka anuluar aktivitetet, që nga e mërkura...

Skandali i McGonigal, gazetari Hoxha zbulon çfarë po ndodh me
x
BREAKING NEWS

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat

A është Agron Neza agjent i FBI? Gazetari amerikan zbardh prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E dashura e McGonigal i dërgoi e-mail FBI, kërkoi hetimin e tij

Arrestimi i ish-agjentit/ Gazetari amerikan zbardh detaje të reja: E
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm për qytetarët

Çfarë po ndodh në Shqipëri? Ministria e
x
BREAKING NEWS

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së McGonigal dhe plas deklaratën e fortë: FBI ka përgjuar Ramën, ka në dorë biseda...

Flamur Noka zbardh një tjetër pjesë të dosjes së
x
BREAKING NEWS

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen lëvizjet e Shkëlzen Berishës: Ja zyrat ku hyri për të...

Çështja “Gërdeci”, avokati Beqiri zbërthen
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh? Sulmoi Berishën me grushta, policia rrethon me urgjencë shtëpinë e agresorit, fqinjët rrëfejnë të vërtetën për 31-vjeçarin

Çfarë po ndodh? Sulmoi Berishën me grushta, policia rrethon me

Policia ka rrethuar banesën e Gert Shehut, 31- vjeçarit që qëlloi me grusht kryedemokratin Sali Berisha, gjatë protestës së organizuar sot. Siç shihet edhe nga pamjet disa efektivë kanë qëndruar pjashtë pallatit ku jeton agresori, e cila ndodhet në një lagje në rrugën e Elbasanit, ndërsa efektivë të tjerë ndodhen brenda ku mësohet se do të marrin në pyetje familjarët e 31- vjeçarit. 

Fqinjët e 31- vjeçarit kanë deklaruar se Shehu njihej si problemtik por disa të tjerë shpehen se kishte probleme të shëndetit mendor. Nga ana tjetër, për disa banorë të lagjes ai është parë vetëm duke qarkulluar nëpër lagje. 

Gert Shehu është arrestuar nga policia, pak pas incidentit të ndodhur ditën e sotme teksa 31- vjeçari ka sulmuar me grusht kreydemokratin Sali Berisha i cili ka rënë përtokë dhe është ngritur me shenjë në fytyrë. Agresori ishte veshur me një bluzë kuq e zi.