BREAKING NEWS

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH, mbështeti Kinën dhe u angazhua kundër presidentit amerikan

Trump mbyll përgjithmonë marrëdhëniet me OBSH,
x

Aktualitet

Çfarë po ndodh te Liqeni Artificial? Qytetarët thyejnë me forcë perimetrin, ndërhyn Policia

Çfarë po ndodh te Liqeni Artificial? Qytetarët thyejnë me

Ditën e sotme është zhvilluar një protestë tek Liqeni Artificial në Tiranë pasi ky i fundit është mbyllur këtë fundjavë. Qytetarët kanë thyer me forcë perimetrin e Policisë dhe kanë hyrë të bëjnë shëtitje.

Policia nga ana tjetër është përpjekur t’i ndalojë por nuk kanë mundur. Qytetarët kanë qenë familjarë apo të rinj që nuk kanë dashur bllokimin e Liqenit Artificial.