BREAKING NEWS

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të Tiranës, kush fiton nga 7 kandidatët

Primaret në PD/ Mbyllet numërimi në degën 5 të
x
BREAKING NEWS

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik, por i duhet hequr pak pushteti

Kokalari nuk përmbahet ndaj deputetit të PD-s: Është besnik,
x
BREAKING NEWS

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”, gazetari ‘zë ngushtë’ Alimehmetin

“Shifrat tuaja në mospërputhje me të PD-së”,
x
BREAKING NEWS

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza: Më vodhën dhe mua

Primaret/ Mori vetëm 32 vota, Sazan Guri shpërthen në akuza:
x
BREAKING NEWS

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha

A ka patur zgjedhës socialistë? Habit me përgjigjen Sali Berisha
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja kur pritet ta marrë vendimin presidenti serb

Samiti i BE-së në Tiranë, Vuçiç ndryshon mendje? Ja
x
BREAKING NEWS

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në studio mes kandidatit në Kamës dhe Flamur Nokës

“Në listat e PD kishte socialistë”/ Plas debati në
x
BREAKING NEWS

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e Durrësit, ja kush e fitoi

EMRI/ Primaret në PD, përfundon numërimi për Bashkinë e
x

Aktualitet

Çfarë po thuret? Vihet në lëvizje Yuri Kim, diplomatja i mbledh “të gjithë” në KQZ, zbardhen emrat e njohur të politikës që pritet të takohen me ambasadoren. Zbulohet arsyeja

Çfarë po thuret? Vihet në lëvizje Yuri Kim, diplomatja i

Detaje të reja janë zbuluar nga takimi që po mbahet në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, ku më herët u raportua se kishte mbërritur ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim.

Pas përfundimit të këtij takimi ‘kokë më kokë’, do të zhvillohet një takim edhe me përfaqësues të partive poltike.

Në ambientet e KQZ-së janë futur pak minuta më parë Arjan Madhi nga Partia Republikane, Monika Kryemadhi nga Partia e Lirisë dhe deputetja e PD-së Jorida Tabaku.

Në takim pritet të vijë edhe Damian Gjiknuri, Sekretari i Përgjithshëm i PS-së dhe Eduard Shalsi.

Ky veprim vjen pas lajmit nga ndërkombëtarët se, Rusia ka financuar Partinë Demokratike në kohën kur drejtohej nga Lulzim Basha.