BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Aktualitet

Çfarë pritet të ndodhë në javën e parë të prillit? Përgjigjet mjeku Pipero dhe befason me deklaratën: Virusi ka qarkulluar që në...

Çfarë pritet të ndodhë në javën e parë

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero në emisionin Opinion tha se në javën e parë të prillit do e shohim nëse masat e marra kanë dhënë efekte.

“Shoh njerëz që rrinë grumbull në çdo vend. Nuk e kuptojnë se jemi në luftë me një armik. Megjithatë dua të them se shumica është ndërgjegjësuar dhe kjo është shumë e rëndësishme. Në javën e parë të prillit do shohim nëse masat që janë marrë do të japin efektet “, tha Pipero.

Më tej Pipero tha se virusi ka qarkulluar që në fund të vitit të kaluar. Por unë , tha ai e lidh me AH1N1. ‘Nëse unë sjell në vëmendjen atë që ka ndodhur në Itali dhe Spanjë, do e lidh me qarkullimin. Italia dhe Spanja nuk morën masa dhe unë e lidh me metrotë dhe një shkujdesje shumë të madh e të qytetarëve”, tha ai.