BREAKING NEWS

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj për Bashkinë e Tiranës, ma ka kërkuar baza

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: I gatshëm të kandidoj
x
BREAKING NEWS

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e naftës dhe benzinës

Tronditet tregu, bordi çon në stratosferë çmimin e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek Avdylajt?”/ Zhdukja e Ervis Martinajt, RENEA zbarkon në këtë qytet

Çfarë po ndodh? “Hyri për herë të fundit tek
x
BREAKING NEWS

Kërcet arma në Shkodër

Kërcet arma në Shkodër
x
BREAKING NEWS

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për Lefter Kokën dhe tre zyrtarëve të tjerë të arrestuar për aferën e inceneratorëve

Kërkuan lirimin nga qelia, gjykata e Lartë merr vendimin për
x
BREAKING NEWS

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me kallashnikov dhe vrasin gjysmën e lokalit”/ Eksperti i kriminalistikës bën paralajmërimin e fortë: Është rritur profesionalizmi, nga 2012 e deri tani...

“Nuk kemi më kriminelë që shtrijnë dorën me
x
BREAKING NEWS

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë së Shtetit”/ Ish-drejtuesi i policisë zbulon se kush i nxjerr fotot e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj

“Bëhet për të tërhequr vëmendjen e Policisë
x
BREAKING NEWS

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i Lartë i Policisë së Shtetit zbulon si rekrutohen vrasësit me pagesë

“Fillimisht i japin makinën për...” Ish-drejtuesi i
x

Aktualitet

Fasoneria shpërtheu në flakë në Vlorë, zbardhen pamjet e kamerave dhe ngrihen dyshimet e rënda (DETAJE)

Fasoneria shpërtheu në flakë në Vlorë, zbardhen pamjet

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja në Vlorë, ku iu vu zjarri gjatë natës një fasonerie.

Bëhet me dije se kamerat e sigurisë filmuan 2 autorët, të cilët thyen dritaren e pasme të godinës dhe hodhën lëndën djegëse dhe i vunë flakën fasonerisë.

Fasoneria që u dogj është në pronësi të një italiani, shtetasi Mariarosaria Ratta. Shkak i zjarrvënies dyshohet se është bërë konkurrenca.

Fasoneria ushtronte veprimtarinë në fushën e rrobaqepësisë dhe merrej me qepje këpucësh, prodhimin dhe montimin e tyre si dhe tregtimin me shumicë e pakicë të artikujve të ndryshëm fason, hekurosje e lavanderi.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes