BREAKING NEWS

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të Covid-19

Si asnjëherë më parë, publikohen shifrat e fundit të
x
BREAKING NEWS

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë, një tjetër shtet evropian heq të gjitha kufizimet me Shqipërinë duke filluar nga nesër

Vjen lajmi i mirë! Mund të shkoni vetëm me pasaportë,
x
BREAKING NEWS

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin

KQZ jep lajmin e keq për Lulzim Bashën dhe Monika Kryemadhin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë

Zgjedhjet/ Gjykata Kushtetuese i jep goditjen e fortë Qeverisë
x
BREAKING NEWS

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të ashpra dhe jep ultimatumin e prerë: Çoni përpara Reformën në Drejtësi! Nëse s’tregoni guxim...

“Boll më me shtirje”/ Ambasadorja Yuri Kim flet me tone të
x
BREAKING NEWS

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/ Pritet vendimi për zgjedhjet lokale të 2019, përfaqësuesja e qeverisë kërkon pezullimin e çështjes. Cili është verdikti i Gjykatës Kushtetuese?

Debat për temat e nxehta që po zhvillohen me dyer të mbyllura/
x
BREAKING NEWS

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata Kushtetuese, a do të rrëzohen zgjedhjet lokale të 30 qershorit 2019 dhe a do të ketë zgjedhje të parakohshme?

Çfarë pritet të shqyrtohet/ Mblidhet me urgjencë Gjykata
x
BREAKING NEWS

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron ndryshimin e MADH në Shqipëri

Kur do arrestohen 'peshqit e mëdhenj'? SHBA paralajmëron
x

Aktualitet

“Fatmir Mediu ishte një vegël e familjes Berisha”, gazetari i njohur zbulon kush fshihet në të vërtetë pas tragjedisë së Gërdecit: Kur ndodhi shpërthimi të gjithë morën në telefon këtë person!

“Fatmir Mediu ishte një vegël e familjes Berisha”,

Gazetari i njohur Adriatik Doçi teksa po diskutonte sot në emisionin ‘Breaking’ për rihapjen e dosjes së Gërdecit, tha se ish-ministri i Mbrojtjes, Fatmir Mediu ishte vegël e familjes Berisha.

Ai shtoi me tej se: "Në momentin e shpërthimit të gjithë morën në telefon Shkëlzen Berishën dhe jo ish-ministrin Fatmir Mediu".

"Fatmir Mediu ishte një vegël e familjes Berisha. Në momentin e shpërthimit të gjithë morën në telefon Shkëlzen Berishën është përdorur e njëjta metodë korrupsioni. Baxhanaku i Sali Berishës punonte në Gërdec, të gjithë elementë të çojnë te familja Berisha", shtoi Doçi.