BREAKING NEWS

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e rëndësishme në vendin tonë (VIDEO-LIVE)

Kryeministri Rama ‘ngre’ traun, hapet zyrtarisht rruga e
x
BREAKING NEWS

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe ka një lutje për të gjithë: Më është rikthyer sërish tumori në tru. Të mërkurën do duhet prapë me u përballë mes jetës edhe vdekjes!

Deputetja e njohur shqiptare jep lajmin TRONDITES, rrëqeth me mesazhin dhe
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të pazareve, nuk kanë çfarë humbin dhe duan kreun e opozitës, pas 11 dhjetorit rrezikohet përplasje

Fatos Klosi: Meta po ndjek lojën e Berishës për shkak të
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e papritur: Në varreza me...

Kreshnik Spahiu publikon foton e Lulzim Bashës dhe bën komentin e
x
BREAKING NEWS

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40 për qind e buxhetit shkonte në xhepin e tij, paratë i transportonte me çanta

Fatos Tarifa plas “bombën”: Korrupsionin e futi Ilir Meta, 40
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike nga përfundimi i projektit gjigant: Do të bëhet një korridor lidhës i rëndësishëm Lindje-Perëndim

Kryeministri Rama uron 29 nëntorin dhe publikon videon me pamjet fantastike
x
BREAKING NEWS

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart Taçit? Braçe shpërthen i revoltuar dhe “hedh topin” tek Arben Ahmetaj: Unë siguroj dokumentin e plotë dhe në atë datë unë kam qenë vetëm deputet

Kush është zv.kryeministri që doli tek përgjimet e Rezart
x

Aktualitet

Fatos Klosi: Basha kishte bindje se do fitonte zgjedhjet, në fund dëgjova se...

Fatos Klosi: Basha kishte bindje se do fitonte zgjedhjet, në fund

Ish-kreu i SHISH, Fatos Klosi, ka komentuar çështjen e ngritjes së Komisionit Hetimor për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit.

Ai tha se Komisioni hetimor do të gjykojë dhe çdo debat bën mirë.

“Komisioni hetimor do të gjykojë. Për mua është i mirë. Mirë bëri, nuk ka gjë të keqe. Çdo debat bën mirë. Komisioni kërkon prova. Këto duken politike. Konstatova që kjo fushatë ka qenë e qetë. Procesi u zhvillua i qetë, pa debate. Bindja ime që, kryetari i PD fliste për rotacion, kishin bindje se do të fitonin. U tha në fund që janë numëruar gabim. Në fund dëgjova termin masakër elektorale”, tha Fatos Klosi në Fax News.

Më të lexuarat