BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Aktualitet

FBI ndihmoi në lokalizimin e Adriatik Llallës? Ja çfarë zbulohet nga komunikimet me email të Gledis Nanos, zbardhet lëvizja e ish drejtorit të Policisë

FBI ndihmoi në lokalizimin e Adriatik Llallës? Ja çfarë

Agjentët e FBI-së amerikane dyshohet të kenë ndihmuar në lokalizimin e ish-kryeprokurorit të Përgjithshëm Adriatik Llalla rreth një vit më parë.

Bashkëpunimi i mundshëm i Policisë Shqiptare me Fbi zbulohet nga komunikimet me e-mailet e ish-drejtorit të Policisë Gledis Nano.

Nano mendohet se i ka dërguar dy agjentëve të FBI-se të dhënat lidhur me Llallën si gjeneralitetet, vendi i fundit ku u pa dhe informacion nga TIMS.

Llalla u arrestua në Itali, pak ditë pas komunikimit të Nanos, ndërsa prej gati një viti është në pritje të ekstradimit drejt Shqiperise ku do të vuajë dënimin me dy vite burg për fshehje dhe mosdeklarim të pasurisë.