BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Aktualitet

“Fëmijët po ndërrojnë jetë pas vaksinës anti-COVID”, pastori i njohur nxjerr faktet ‘bombë’ dhe iu bën thirrjen e fortë prindërve

“Fëmijët po ndërrojnë jetë pas vaksinës

Pastori Nick Wakeley ka bërë një deklaratë të fortë në lidhje me vaksinën anti-COVID. Sipas tij, ajo është një eksperiment i dështuar.

Në një intervistë për emisionin  “Quo Vadis”, ai u shpreh se një nga kategoritë më të parrezikuara nga infektimi janë fëmijët, ndaj, ai iu bën apel prindërve që të refuzojnë injektimin e dozave.

“Nuk janë vaksina tradicionale. Ky eksperimet ka dështuar në mënyrë masive. Nuk mund të vendosim besim te njerëzit që imponojnë. Fëmijët nuk janë në rrezik për të ndërruar jetën nga COVID, madje nuk infektojnë të tjerët. Por, fëmijët po vdesin nga vaksinat. Ka shumë të rinj në Amerikë që kanë ndërruar jetë 15 dhe 16-vjeçarë, 2-3 javë pasi kanë kryer vaksinën…I gjithë premtimi me këtë vaksinë është që mund të lehtësojë pasojat, por nuk është e vërtetë. Nëse qeveria nuk mbron popullin, nëse mjekët nuk mbrojnë popullin, atëherë përgjegjësia qëndron te prindërit. Prindërit duhet të vendosin për fëmijët e tyre.”, u shpreh ai.

Më të lexuarat