BREAKING NEWS

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po ushtron terror mbi psiqikën e shqiptarëve nën regjinë e supernovës të Surrelit

Shëndetësia shqiptare promotore mediatike e koronavirusit që po
x

Aktualitet

Femrat nuk pyesin fare në Ksamil, topless mes fëmijëve, ‘irritohet’ pushuesja (FOTO+18)

Femrat nuk pyesin fare në Ksamil, topless mes fëmijëve,

Në Ksamil duket se pushuesit nuk e kanë problem fare të dalin topless, në sy të fëmijëve.

Kjo foto tregon për rastin më të fundit ku dy vajza janë fotografuar topless duke marrë rreze dielli në shezlong, pa e vrarë mendjen fare se janë në një plazh publik.

Ajo që vihet re është se plazhi është familjar dhe pranë tyre ka shumë persona të tjerë. Një qytetare e cila shprehet e shqetësuar për këtë gjest të tyre, duke e quajtur të papranueshëm.

Qytetarja tregon se vajzat janë shqiptare dhe një prej pushuesve i ka folur atyre lidhur me veprimin. Pas kësaj ato janë veshur.

Femrat nuk pyesin fare në Ksamil, topless mes fëmijëve,