BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin për ministrinë e Brendshme, ja për çfarë bëhet fjalë

Qeveria merr vendimin për ministrinë e Brendshme, ja për
x
BREAKING NEWS

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja

Krimi në familje, policia zbardh detaje të reja: Ja si ndodhi ngjarja
x
BREAKING NEWS

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të ditës në seancën e 7 korrikut

Grupi i PS, kërkesë Kuvendit për ndryshimin e rendit të
x
BREAKING NEWS

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...

AMP pezullon nga detyra 5 policë në Tiranë, dyshohet se...
x
BREAKING NEWS

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron “tërmet” për Edi Ramën: Janë fakte skandaloze

“Amerikanët nuk falin”, Robert Papa paralajmëron
x
BREAKING NEWS

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje

Mbyti të atin në kanal, arrestohet autori në Lushnje
x
BREAKING NEWS

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain

Tronditëse/ Krim brenda familjes, djali vret babain
x
BREAKING NEWS

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me paralajmërimin e frikshëm: Mund të ketë përplasje. Ka informacion se.../ Noka: Si kurrë më parë

Çfarë do ndodhë nesër në protestë? Zheji del me
x

Aktualitet

Finalja e Conference League bën bashkë politikanët shqiptarë, kryeministri Abazoviç, Balla dhe ylli i futbollit kroat shijon ndeshjen në ‘Air Albania’ (FOTO)

Finalja e Conference League bën bashkë politikanët

Mes shumë politikanëve që po shijojnë nga afër finalen e Konferencë Ligës janë dhe kryeministri i Malit të Zi, Dritan Abazoviç dhe kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla.

Mësohet se në stadium ata shoqërohen edhe nga futbollisti i madh kroat, Davor Suker si dhe zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj.

Kujtojmë se sot në “Air Albania” është dhe presidenti Ilir Meta dhe kryeministri Edi Rama. Ndërkohë që të ftuar vip janë rreth 500 persona.

Finalja e Conference League bën bashkë politikanët Finalja e Conference League bën bashkë politikanët