BREAKING NEWS

Ngjarje tragjike/ Policja ekzekuton 4 pjesëtarët e familjes dhe më pas merr vendimin ekstrem (Detajet e rënda)

Ngjarje tragjike/ Policja ekzekuton 4 pjesëtarët e familjes dhe
x

Aktualitet

Flakët e zjarrit pushtojnë Devollin, nisen me urgjencë drejt vendngjarjes 20 forca zjarrfikëse

Flakët e zjarrit pushtojnë Devollin, nisen me urgjencë drejt

Detaje të reja kanë dal nga zjarri i rënë ditën e djeshme në zonën e Çardhakut në Bashkinë e Devollit.

Mësohet se zjarri sot vijon me intensitet më të ulët.

Sakaq, bëhet me dije se 20 forca zjarrfikëse do të nisen për të shuar flakët dhe të mbajnë situatën në kontroll.

Kujtojmë që zjarri i djeshëm dogji sipërfaqe me bimësi të ulët dhe shkurre.