BREAKING NEWS

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër ‘shuplakë’ e fortë për Monika Kryemadhin / Damian Gjiknuri jep lajmin, ja çfarë ka ndodhur në Vlorë

Pak kohë para zgjedhjeve, vjen një tjetër
x

Aktualitet

Flasin meteorologët: Ky është parashikimi i motit për ditët e mbetura të muajit shkurt

Flasin meteorologët: Ky është parashikimi i motit për

Prej disa ditësh vendi ynë është përfshirë nga një mot i kthjellët dhe me temperatura relativisht të larta.

Sipas parashikimit të sinoptikanëve, edhe pjesa tjetër e muajit pritet të jetë thuajse njësoj.

Temperaturat do të shkojnë deri në 20 gradë celsius në zonat e ulëta.

Reshjet e shiut do të jenë të pakta, kryesisht në zonat malore.