BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

‘Fluturon’ kurba e infektimeve me Covid-19 në vend, mes të prekurve edhe 6 mjekë dhe infermierë të qendrës shëndetësore nr.9 në Tiranë

‘Fluturon’ kurba e infektimeve me Covid-19 në vend, mes të

Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se ditën e sotme gjatë orëve të fundit janë konfirmuar 21 raste të reja me COVID-19, mes tyre 6 janë personel mjekësor.

Mësohet se të  infektuarit janë mjekët dhe infermierë të Qendrës Shëndetësore nr.9 në Tiranë. Të njëjtat burime bëjnë me dije se janë infektuar edhe punonjës të administratës.

Më të lexuarat