BREAKING NEWS

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona kanë dalë pozitiv me Covid-19 në 24 orët e fundit (BILANCI)

Ulet numri i të infektuarve në vend, Ministria tregon sa persona
x

Aktualitet

FNSH orët e fundit çon në pranga 9 persona/ Gjendet një makinë e djegur në Shkodër. Dyshimet e para për çfarë është përdorur

FNSH orët e fundit çon në pranga 9 persona/ Gjendet një

Një automjet i djegur është gjetur 4 km larg qytetit të Shkodrës. Mësohet se makinë është gjetur në vendin që njihet si rezervuari i Shtodrit.

Sipas burimeve, dyshohet se makina mund të jetë përdorur për vepra kriminale.

Në Shkodër kanë ndodhur disa ngjarje kriminale, të cilat kanë mbetur ende të pa zbardhura pa autorë.

Ndërkohë, në 24 orët e fundit, policia dhe FNSH kanë zhvilluar kontrolle nëpër makina dhe banesa për të arrestuar persona që kanë lidhje me ngjarje kriminale. Në total u arrestuan 9 persona.

Më të lexuarat