Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

"Fol mirë, s'je në katund këtu", degjenron në ofendime personale debati mes Baton Haxhiut dhe Neritan Cekës në Opinion:Të kisha nxjerrë prej studios (Debati i plotë)

Postuar: 26/06/2019 - 23:50

Ka degjeneruar në ofendime debati në emisionin e gazetarit Blendi Fevziu, mes politikanit Neritan Ceka dhe analistit Baton Haxhiu.

Debati nëse shqiptarët duhet të votojnë apo jo në zgjedhjet vendore të 30 qershorit, ka degjeneruar në fyerje personale.

DEBATI:

Ceka: Fol mirë se nuk je në katund, Këtu flitet me intelektualë…

Haxhiu: Nuk e di nuk po flet mirë

Haxhiu: Po të ishe në studion time të kisha nxjerrë prej studios. Nuk mund të flasësh me racizëm

Ceka: Katundar është e folme letrare

Haxhiu: Mos më nxito, dhe bjeri shkurt

Ceka: Batoni ka dalë fare nga orbita. Po e lexon ia kanë dhënë gati.

Haxhiu: Në rrjedhën time as nuk marr ndonjë gjë nga dikush.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/11/2019 - 22:50

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka reaguar pas takimit të presidentit Ilir Meta me ish kryeministrin Sali Berisha ditën e sotme në Presidencë.

Postuar: 20/11/2019 - 22:44

Gazetari Blendi Fevziu ka treguar një histori personale teksa në emision po flitet për sigurinë r

Postuar: 20/11/2019 - 22:38

Avokati, Dritan Jahaj ka hedhur poshtë akuzat ndaj Arbër Çekajt se ai është një bos droge.

Postuar: 20/11/2019 - 22:30

Gazetari Arsen Rusta ka deklaruar se kompania e Arbër Çekajt, ku u gjetën 613 kg kokainë në Mamin

Postuar: 20/11/2019 - 22:13

Ish-drejtuesi i policisë, Arben Hajdarmataj ka bërë një deklaratë të fortë për dosjen e Arbër Çek

Postuar: 20/11/2019 - 21:38

Avokati i Arbër Çekaj, Dritan Jahaj ka hedhur akuza të forta ndaj Prokurorisë së Krimeve të Renda

Postuar: 20/11/2019 - 21:24

Një martesë e detyrueshme mes një trafikanti droge me origjinë shqiptare dhe një grua që kishte k