BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Aktualitet

Forcat RENEA ‘blindojnë’ Niklën, Klodiana Lala zbulon çfarë ndodhi mbrëmjen e djeshme

Forcat RENEA ‘blindojnë’ Niklën, Klodiana Lala zbulon

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar se mbrëmjen e djeshme forcat RENEA kanë zhvilluar një aksion blic në Nikël të Fushë Krujës, zonë e krehur edhe herë të tjera nga policia për shkak të personave me rekorde kriminale.

Referuar burimeve policore Klodiana Lala bëri të ditur se policia ka kryer kontrolle në disa banesa të personave me rekorde kriminale.

Mësohet gjithashtu se e gjithë Nikla është mbajtur në shtetrrethim për disa orë. Nuk bëhet ende me dije se në kërkim të kujt ishin forcat RENEA dhe nëse e kanë kapur objektivin e tyre.

Më të lexuarat