BREAKING NEWS

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i Shëndetit Publik në Amerikë konfirmojnë fakte tronditëse nga studimet e bëra: Sjellin një shpërthim çekuilibri të sistemit, sëmundje e Alzaimer, përfundimisht në tru...

Pasojat fatale të lidhura direkt me vaksinën! Komiteti i
x

Aktualitet

“Formulari me plumba...”/ Atentatet në autostradën Tiranë-Durrës, Artan Hoxha zbardh detajet e forta: Kanë shkuar për t’i thënë biznesmenit që ...

“Formulari me plumba...”/ Atentatet në autostradën

Gazetari Artan Hoxha ka përmendur ngjarjet e ndodhur përgjatë ditëve të fundit në autostradën Tiranë Durrës ku disa persona që ende nuk janë identifikuar qëlluan me armë zjarri në drejtim të disa bizneseve.

Ai tha se kemi të bëjmë me gjoba që bizneset i vënë njëri-tjetrit, por edhe nga ana e trafikantëve.

“Kanë shkuar për t’i thënë biznesmenit aty që nuk ke paguar faturë. Siç shkon OFL për të dërguar formularin, por me plumba dhe ngaqë nuk kanë marrë përgjigje kanë marrë hapin tjetër. Bizneseve i vendoset gjobë nga bizneset e tjera”, tha Artan Hoxha.

Më të lexuarat