BREAKING NEWS

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia e rrethoi, por autori zgjodhi të vriste veten

Mediat serbe jehonë vrasjes së tmerrshme në Kosovë: Policia
x
BREAKING NEWS

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka përgjegjësi për largimin e të rinjve

Deputetja demokrate habit me deklaratën: Partia Demokratike ka
x
BREAKING NEWS

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në Tiranë, i pranishëm edhe kancelari gjerman, ja kush do ta shoqërojë

Samiti i BE-së për Ballkanin Perëndimorë në
x
BREAKING NEWS

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë: Kanë devijuar nga objektivi, nuk po merren me zyrtarët e lartë

Zgjedhja e kreut të SPAK, avokati bën deklaratën e fortë:
x
BREAKING NEWS

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së zbardh prapaskenat

Përplasja Braçe-Balla për buxhetin, deputeti i PS-së
x
BREAKING NEWS

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me njoftimin e rëndësishëm, ja çfarë po ndodh

COVID-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë del me
x
BREAKING NEWS

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/ Çfarë po paralajmëron Berisha: Brenda 6 muajve tre media...

“Rama kërkon të vrasë fjalën e lirë”/
x
BREAKING NEWS

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e Sokol Halilit pak momente pas aktit të tmerrshëm (FOTO)

Çfarë i kërkoi gruaja shtatzënë? Zbulohet LETRA e
x

Aktualitet

Foto/ Aksident i rëndë, përmbyset kamionin në aksin Librazhd-Përrenjas, dyshohet se...

Foto/ Aksident i rëndë, përmbyset kamionin në aksin

Një mjet i tonazhit të rëndë është aksidentuar në aksin Librazhd-Përrenjas. Sipas informacioneve, dyshohet se shkak i aksidentit është bërë një manovrim i detyruar i shoferit për të shmangur përplasjen me gurët që kishin rënë në trasenë e rrugës.

Foto/ Aksident i rëndë, përmbyset kamionin në aksin

Kjo ka bërë që kamioni të batohet dhe të përmbyset mbi rrugë, siç shihet dhe nga pamjet.

Aksidenti ka ndodhur në një kthesë në dalje të Hotolishtit, duke shkaktuar bllokimin e qarkullimit në këtë aks.

Foto/ Aksident i rëndë, përmbyset kamionin në aksin

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe rikthimin e normalitetit në qarkullimin e mjeteve.