Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Aktualitet

FOTO/ Tmerrohen të pranishmit, aksion si nëpër filma mes dy shqiptarëve, e sulmon me thikë bashkëkombësin e tij në Greqi, më pas merr makinën dhe…(DETAJET e ngjarjes së rëndë)

FOTO/ Tmerrohen të pranishmit, aksion si nëpër filma mes dy

Një ngjarje e rëndë mes dy shqiptarëve është shënuar në Greqi, ku sipas mediave greke skenat janë të ngjashme me ato të filmave. 

Fillimisht një 25-vjeçar shqiptar kishte ndjekur me thikë mes turmës me njerëz një bashkatdhetar.  Më pas, sipas mediave greke, 25-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur hyri me makinën e tij në një dyqan me qëllim për të goditur të riun tjetër po nga Shqipëria, i cili ishte ulur me miqtë e tij në banakun e dyqanit.

Ngjarja është parë nga shumë persona, të cilët janë tmerruar kur drejt tyre u afrua një makinë me shpejtësi. Për fat të mirë personat shpëtuan vetëm me disa lëndime në këmbë, pasi shpejtësia e makinës u ndal nga një bordurë dhe një motor që ndodhej aty pranë.

Policia mbërriti menjëherë në vendin e ngjarjes dhe arrestoi 25-vjeçarin shqiptar.

shqiptar aksident greqi sulm (6)shqiptar aksident greqi sulm (1)shqiptar aksident greqi sulm (2)shqiptar aksident greqi sulm (3)shqiptar aksident greqi sulm (4)shqiptar aksident greqi sulm (5)