BREAKING NEWS

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish ministri i Drejtësisë zbardh detajet dhe zbulon prapaskenat

Pse samiti BE-Ballkani Perëndimor po bëhet në Tiranë? Ish
x
BREAKING NEWS

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën ‘bombë’: Samiti i nesërm, përpjekja e fundit e BE për të eliminuar...

“Kjo është e turpshme”, Alfred Cako plas deklaratën
x
BREAKING NEWS

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret entuziazmin Flamur Nokës: Kur trukohen janë maskaradë, mos më trego mua...

“Primaret ishin të mrekullueshme”/ Ylli Rakipi i ndërpret
x
BREAKING NEWS

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk përmbahet Evi Kokalari, sulmon ashpër Alimehmetin

U tërhoq nga Primaret për Bashkinë e Tiranës, nuk
x
BREAKING NEWS

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë e Tiranës, vjen reagimi i menjëhershëm i Metës

Belind Këlliçi kandidati zyrtar i PD-së për Bashkinë
x
BREAKING NEWS

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga ullinjtë e Saliut

Dash Sula lë vajin e ullirit te vendi i Ramës: Pije se e ke nga
x
BREAKING NEWS

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind Këlliçi dhe habit me deklaratën: Ilir Alimehmeti do të jetë...

Kandidat zyrtar i PD-së për Tiranën, reagon Belind
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind Këlliçin, Ilir Alimehmeti tërhiqet papritur nga balotazhi i Primareve të Tiranës

Çfarë ndodhi? ‘Kokë më kokë’ me Belind
x

Aktualitet

Foto/ Sherri mes dy femrave, rrëfehet shqiptarja: Iu sula tjetrës se po më merrte burrin dhe fëmijët

Foto/ Sherri mes dy femrave, rrëfehet shqiptarja: Iu sula tjetrës se

Dy femra shqiptare, rivale ndaj njëra-tjetrës, janë përleshur mes tyre në Greqi me pasojë plagosjen e një prej tyre.

Foto/ Sherri mes dy femrave, rrëfehet shqiptarja: Iu sula tjetrës se

Noa.al ka zbardhur ngjarjen dhe rrëfimin e 25-vjeçares në Pylaia, Selanik e cila pasditen e djeshme ka ndjekur një bashkatdhetare 27-vjeçare që po shkonte në këmbë drejt shtëpisë së saj dhe e ka plagosur me një objekt të mprehtë (thikë) në bark dhe në shpatull.

Gjithçka erdhi si sulm xhelozie, pasi siç thotë 25-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, femra tjetër, dy vjet më e madhe, po rrekej t’i merrte burrin bashkë me fëmijët.