BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Fotografi Fadil Berisha publikon pamjet, Era Istrefi shfaqet siç nuk e kishim parë asnjëherë më parë

Fotografi Fadil Berisha publikon pamjet, Era Istrefi shfaqet siç nuk e

Fotografi i njohur, Fadil Berisha, që jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka publikuar sot një foto të Era Istrefit.  Ne foton e postuar ne Instagram, Era shihet e veshur si një “catwoman”.

“Spicy” (pikante), ka shkruar poshtë kësaj fotografie Berisha. Kujtojmë se Era ka filluar të aktivizohet edhe në skenën vendore derisa ditë më parë ka paralajmëruar një këngë me reperin Buta.

Berisha edhe pse është njëri prej fotografëve më të njohur në Amerikë dhe fotografon shumë yje botërore, asnjëherë nuk i harron edhe yjet kosovar që t’i fotografojë dhe t’i publikojë në faqen e tij në Instagram.

Fotografi Fadil Berisha publikon pamjet, Era Istrefi shfaqet siç nuk e

Më të lexuarat