Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

FOTOT+ EMRAT/ Kush janë zyrtarët e PD në protestë që u maskuan dje si popull i thjeshtë dhe i bllokuan rrugën Ramës?

Postuar: 20/02/2019 - 12:37

Një grup njerëzish dolën dje në rrugë në Lezhë, për t’i bllokuar rrugën kryeministrit Edi Rama, i cili zhvilloi takime me qytetarët në Pukë për zgjedhjet vendore në turin “Bashkia që Duam”. Të paraqitur si qytetarë të pakënaqur, në fakt ata janë të gjithë zyrtarë dhe punonjës të Bashkisë së Vaut të Dejës e të Lezhës. Më poshtë “Tema” sjell emrat dhe fotot e disa prej tyre:

Alfrida Marku, nënkryetare e Bashkisë së Lezhës

Gentian Ndoj, sekretar i Këshillit Bashkiak, Vau i Dejës

Martin Tuku, drejtor i Arsimit në Bashkinë Vau i Dejës

Aristoj Drini, vëllai i drejtoreshës së Ujësjellësit, Vau i Dejës

Elton Bacaj, punonjës i Bashkise Vau i Dejës

Fran Dodani, punonjës i Bashkisë Vau i Dejës

Arvid Bushati, babai i drejtorit të zjarrfikëseve në Shkodër. Vetë ai merr një rrogë në Bashki.

Arben Lushaj, drejtor i bordit te kullimit Shkodër. Me precedentë, ka një lokal 2 katësh, të cilin e ka ndertur pa leje në vitin 1999 afër Ures së Bunës së vjetër.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 23:45

Që prej kësaj të hëne, Nitin Sandesara i shumëkërkuar në vendin e tij për pastrimin e rreth 1 miliard dollarëve, nuk do të jetë më Konsull Nderi i Shqipërisë në Nigeri.
 

Postuar: 25/03/2019 - 23:11

Gazetarja Klodiana Lala ka publikuar një video, ku tregohet një tentativë vrasje në qytetin e E

Postuar: 25/03/2019 - 23:05

Hetimi i vrasjes së avokatit po drejtohet nga prokurori i Krimeve të Rënda, Behar Dibra, i cili k

Postuar: 25/03/2019 - 22:56

Gazetarja Klodiana Lala ka deklaruar se në funeralin e avokatit Ravik Gurra, i vrarë në Elbasan

Postuar: 25/03/2019 - 22:36

Ekzekutimi i avokatit të Shullazit sipas grupit hetimor ka lidhje direkte me detyrën e tij si a

Postuar: 25/03/2019 - 22:31

Vrasja mafioze e avokatit Ravik Gurra në qendër të Elbasanit, duket se do të këtë mjaft vështir

Postuar: 25/03/2019 - 22:25

Analisti Laert Vasili ka thënë se Shqipëria nuk mund të mbahet peng e politikës së opozitës.