BREAKING NEWS

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti s’ka ndodhur në asnjë vend të botës!

Spartak Braho 'kap mat' Metën: Kjo që po bën presidenti
x

Aktualitet

FOTOT/ Nis plazhi në fund të shkurtit, ditë e pazakontë sot në Durrës

FOTOT/ Nis plazhi në fund të shkurtit, ditë e pazakontë sot

Temperaturat e larta gjatë kësaj fundjave kanë bërë që njerëzit të dalin për të shijuar bregdetin e Durrësit.
Qytetarë të shumtë janë drejtuar drejt plazhit të Durrësit, të Golemit, por edhe të Gjirit të Lalzit.

Përveç rrezeve të diellit, fëmijët kanë pasur mundësi që të zhvillojnë lojëra në rërë.

Madje ka pasur edhe nga ata që kanë veshur rrobat e plazhit dhe kanë marrë rreze dielli, si të ishte një ditë vere.

FOTOT/ Nis plazhi në fund të shkurtit, ditë e pazakontë sotFOTOT/ Nis plazhi në fund të shkurtit, ditë e pazakontë sotFOTOT/ Nis plazhi në fund të shkurtit, ditë e pazakontë sotFOTOT/ Nis plazhi në fund të shkurtit, ditë e pazakontë sotFOTOT/ Nis plazhi në fund të shkurtit, ditë e pazakontë sot