BREAKING NEWS

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet të vendoset

Zgjedhjet lokale/ Berisha mbledh Kryesinë, ja çfarë pritet
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja EMRAT

Përfundon mbledhja, PS zyrtarizon kandidatët për secilin qark, ja
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS për qarkun Tiranë

Zgjedhjet e 14 Majit/ Zbulohen emrat, ja kush janë kandidatët e PS
x
BREAKING NEWS

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja emrat

Zbulohen kandidatët për kryetarë bashkie në Elbasan, ja
x
BREAKING NEWS

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali zbulon emrat

Kandidatët e PS-së për qarkun Shkodër, Elisa Spiropali
x
BREAKING NEWS

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e fortë: Do ketë bojkot masiv, zgjedhjet më të dobëta të zhvilluara ndonjëherë

14 maji/ Ben Andoni zbardh skenarin dhe bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin nënshkruan marrëveshjen me Lukashenkon: Do vendosim armë bërthamore në Bjellorusi

E frikshme/ Bota në prag të luftës nukleare? Putin
x
BREAKING NEWS

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen dy skenarë për zgjedhjet e 14 majit, zbulohen EMRAT, ja si janë ndarë anëtarët

“Përçarje” brenda Kryesisë së PD/ Diskutohen
x

Aktualitet

FOTOT/ Superjahti 100 metra i gjatë i themeluesit të WhatsApp-it ankorohet në portin e Durrësit, i përket miliarderit të fuqishëm. Dalin pamjet

FOTOT/ Superjahti 100 metra i gjatë i themeluesit të WhatsApp-it

Mëngjesin e sotëm u ankorua në portin e Durrësit, superjahti “Moonrise”, i cili është në pronësi të themeluesit të Whatsapp, Jan Koum. Superjahti u ankorua rreth orës 09.30 dhe ndalesa e mëparshme e “Moonrise” ka qenë porti i Barcelonës, Spanjë.

FOTOT/ Superjahti 100 metra i gjatë i themeluesit të WhatsApp-it

Me një gjatësi prej rreth 100 metrash, mjeti lundrues super luksoz është prodhuar në vitin 2020, në një kantier në Holandë.

FOTOT/ Superjahti 100 metra i gjatë i themeluesit të WhatsApp-it

Jan Koum është një miliarder i lindur në Ukrainë në vitin 1976 dhe ka një pasuri 10 miliardë dollarë. Në moshën 16-vjeçare ai udhëtoi drejt SHBA së bashku me familjen e tij.

FOTOT/ Superjahti 100 metra i gjatë i themeluesit të WhatsApp-it

Kujtojmë se jahtet e huaja mund të furnizohen me naftë me çmim më të lirë, pa akcizë.

FOTOT/ Superjahti 100 metra i gjatë i themeluesit të WhatsApp-it