BREAKING NEWS

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)

Listat e hapura/ Kryeministri Rama del live dhe jep qëndrimin e PS (VIDEO)
x

Aktualitet

Frikë nga COVID 19 hyn edhe në Kadastrën e Durrësit, familjarët e një punonjëseje dalin pozitivë. Bashkia merr vendimin e menjëhershëm

Frikë nga COVID 19 hyn edhe në Kadastrën e Durrësit,

Kanë dalë pozitivë me koronavirus familjarët e një punonjëse në kadastrën e Durrësit.

Kadastra e Durrësit është alarmuar pasi familjarët e specialistes së sportelit kanë rezultuar me Covid-19 ndërsa punonjësja është vetëkarantinuar. Mësohet se familjarët e saj ndodhen të shtruar në spital.

I menjëhershëm ka qenë vendimi nga ana e Bashkisë për dezifektimin i i të gjitha ambienteve.

Pas këtij rasti punonjësja është vetëkarantinuar në pritje të rezultatit të tamponit, ndërkohë që frika te stafi i saj i ngushtë është e madhem, pasi janë në pritje të tamponëve.