BREAKING NEWS

"U shtanga dhe mendova se do kriste pushka", Kreshnik Spahiu tregon ngjarjen më të hidhur në politikë dhe bën parashikimin e bujshëm për Lulzim Bashën

"U shtanga dhe mendova se do kriste pushka", Kreshnik Spahiu tregon
x

Aktualitet

Fundoset juristi shqiptar: Ky ishte gabimi më i madh i jetës sime

Fundoset juristi shqiptar: Ky ishte gabimi më i madh i jetës sime

Një shqiptar në Gjermani është dënuar me gjashtë vite e gjysmë burg, pasi u kap me 18 kilogramë kokainë.

Shqiptari 37-vjeçar po udhëtonte nga Amsterdami për në Itali, kur u arrestua nga policia gjermane.

Sasia e drogës u zbulua nga qeni i kufirit. Ai zbuloi 18 kg kokainë të fshehur në vende të ndryshme në makinë. Po ashtu u gjetën edhe dy mijë euro.

37-vjeçari shqiptar, baba dhe jurist, tha se kishte probleme financiare dhe borxhe, prandaj kishte bërë udhëtimin si korrier droge.

Në gjyq ai u shpreh:

"Ky ishte gabimi më i madh i jetës sime.”

 

Më të lexuarat