Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Furgoni bie nga 200 metra lartësi dhe përfundon në lumin Shkumbin (Detajet para)

Postuar: 24/05/2019 - 18:32

Një aksident rrugor është shënuar pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd. Një furgon mallrash ka rënë nga 200 metra lartësi duke përfunduar në lumin Shkumbin.

Policia dhe ambulanca mësohet se janë nisur drejt vendit të ngjarjes.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/09/2019 - 14:28

Ferdinand Doda është rikthyer për të disatën herë në studion e emisionit “Me zemër të hapur” në News24 pas disa denoncimeve që ai së bashku me të atin ka bërë për nënën, vëllain dhe nusen e tij.

Postuar: 16/09/2019 - 14:09

Policia e Korçës ka goditur një tjetër rast që operonte në fushën e prodhimit dhe të shitjes së n

Postuar: 16/09/2019 - 13:49

Në një deklaratë për media, Gent Ibrahimi deklaroi se KLP po diskuton mundësinë që puna të nisë e

Postuar: 16/09/2019 - 13:22

Ka dalë sot para trupit gjykues Blendi Teta, i cili u arrestua për vrasjen e ish-policit Santiago

Postuar: 16/09/2019 - 13:11

Një 23-vjeçar u arrestua në Portin e Vlorës pasi akuzohet për shitjen e një motori të grabitur në