BREAKING NEWS

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me përgjigjen

Cila PD regjistrohet në zgjedhjet vendore? Kreu i KQZ habit me
x
BREAKING NEWS

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të hetohet nga FBI, SPAK të bashkëpunojë me amerikanët

Skandali McGonigal, thirrja e fortë e Rudina Hajdarit: Rama do të
x
BREAKING NEWS

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja çfarë pritet të diskutohet

Ndihmës Sekretarja amerikane e shtetit vizitë në Tiranë, ja
x
BREAKING NEWS

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të ndodhë me PD-në

Regjistrimi në KQZ/ Celibashi zbulon çfarë pritet të
x
BREAKING NEWS

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish kryeministrin: Me miellin e amerikanëve s'bëhet shaka

"Berisha sheh ëndrra me sy hapur", Bejko ironizon hapur ish
x
BREAKING NEWS

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët strategjikë", deputeti socialist për çështjen "McGonigla": Dezinformim, s'ka hetim për kryeministrin

"Rama takon anëtarët e FBI-së se jemi partnerët
x
BREAKING NEWS

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton tavolinën: Nuk paska shteti para për pajisjet e zgjedhjeve?!

Revoltohet Ylli Manjani, shpërthen keq në emision, grushton
x
BREAKING NEWS

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin e FBI-së

Çështja e McGonigal, Blushi del me reagimin: Rama korruptoi zyrtarin
x

Sport

Futbolli në zi, humb jetën në fushë futbollisti 22 vjeçar gjatë stërvitjes

Futbolli në zi, humb jetën në fushë futbollisti 22

Një lajm i keq vjen nga Kolumbia , pasi 22-vjeçari Andres Balada, futbollist i Atletico Tucuman, ndërroi jetë pasi mjekët nuk arritën ta kthenin në jetë pasi u rrëzua gjatë stërvitjes.

Balanda, i cili ishte i huazuar te Atletico Tucuman nga Deportivo Cali dhe gjithashtu një ndërkombëtar me U23 të Kolumbisë, u ndje keq gjatë stërvitjes dhe u rrëzua menjëherë më pas.

Sigurisht që në momentin e parë ka pasur një shqetësim të madh për gjendjen e tij dhe më në fund fataliteti nuk është shmangur, pasi mjekët nuk kanë mundur ta kthejnë në jetë, pas transferimit të tij në spital, me gjithë përpjekjet e tyre.

“Na vjen keq t’ju informojmë për vdekjen e Andres Balandës. Tifozët e klubit janë thellësisht të pikëlluar sot. Sigurisht, ne mbështesim familjen, shokët dhe miqtë e tij”, tha një përfaqësues i Atlético Tucuman.