BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Aktualitet

Gazetari i njohur revoltohet në mes të emisionit, bën deklaratën e papritur: Do marr shkopin dhe do t’ju bie kokës.../ Ja si reagon Blendi Fevziu

Gazetari i njohur revoltohet në mes të emisionit, bën

Gazetari Mentor Kikia është revoltuar me përfaqësuesit e PD-së, Gazment Bardhi dhe Enkelejd Alibej. Gjatë emisionit “Opinion”, Kikia kërkoi prej tyre që t’i shpjegonin se ku po vidheshin paratë me inceneratorët, duke i kërcënuar se do t’i binte kokës me shkop kujdo që bënte dredhi. Fillimisht kur sapo nisi fjalën, moderatori Blendi Feviu u tregua i gatshëm t’ja jepte, por kur mori vesh qëllimin e Kikisë, u tërhoq.

PJESË NGA DEBATI NË STUDIO:

Mentor Kikia: Po marr rastin e Fierit, Më shpjego qartë, shkurt dhe thjeshtë, Unë do marr shkopin e Fevziut tani…

Blendi Feviu: Ja!

Mentor Kikia: …dhe do i bie kokës, kujdo…

Blendi Feviu: Jo, jo! Për kokën s’ta jap

Mentor Kikia: Më shpjego ku është afera korruptive në fier. Njerëzit duhent të dijnë nëse vërtetë po vidhen para. Pa përralla

Më të lexuarat