BREAKING NEWS

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet 'dhëmbë për dhëmbë' Sali Berishës pas akuzave të rënda që bëri nga Fieri: Kjo gjë nuk do të ndodhë kurrë!

'Luftë' për PD-në/ Lulzim Basha i përgjigjet
x
BREAKING NEWS

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat e rënda dhe plas paralajmërimin ‘bombë’ për politikanët shqiptarë: Janë kapur në krimin e...

“Po dëgjohen tringëllima prangash”, Frrok Çupi
x
BREAKING NEWS

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet korruptive të Sali Berishës, zbardhen informacionet nga takimet

Ambasada e SHBA thërret deputetët demokratë për dosjet
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe funksionarësh në nivele të larta, në listë edhe Berisha

Artan Hoxha zbardh goditjet e SPAK, priten arrestime ish-ministrash dhe
x

Aktualitet

Gazetari i njohur shqiptar në zi, mes dhimbjes së madhe njofton humbjen e parakohshme të njeriut të tij të shtrenjtë: Pse ike kaq shpejtë? (FOTO)

Gazetari i njohur shqiptar në zi, mes dhimbjes së madhe njofton

Gazetari i njohur shqiptar që jeton në Greqi, Shpëtim Zinxhiria ka ndarë një lajm të hidhur.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai njofton që ka humbur parakohe vëllain e tij.

“Ylli vella pse ike kaq shpejte. Pse ike me kaq nxitim ne parajse. Qofte dheu i lehte. U prehsh i qete  Te dua shume vella e di qe do me mungosh shume...”, shkruan ai.

Gazetari i njohur shqiptar në zi, mes dhimbjes së madhe njofton

Më të lexuarat