BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Aktualitet

Gazetari i njohur zbardh detaje të reja për Gerti Shehun: I kam zbuluar së fundmi

Gazetari i njohur zbardh detaje të reja për Gerti Shehun: I kam

Gazetari Eni Ferhati ka zbuluar detaje të reja për Gert Shehun i cili goditi kreun e Partisë Demokratike, Sali Berishën  ditën e djeshme gjatë protestës.

Ferhati është shprehur për Thimi Samarxhiun se agresori kishte një kanal në YouTube ku postonte video në formën e citimeve dhe poezive.

Gazetari ka pohuar se përmbajtjet që ai postonte lidheshin me qeveritarët dhe politikën në vend ndërsa në Tiktokun e tij, Shehu bullizohej nga njerëzit.

“Ditën e djeshme janë komunikuar dy akuza dhe është shtuar akuza e plagosjes së rëndë me dashje. Gert Shehu kishte një kanal të tij në YouTube që postonte video ose citime të cilat ishte krijuar në formë poezie. Ai fliste për politikën për problemet e Shqipërisë, për qeveritarët, për patronazhistët. Ishte kundër të gjithëve. Në tik tok është bullizuar nga njerëzit. Këto janë detaje që kam zbuluar së fundmi”, deklaroi Ferhati.