BREAKING NEWS

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë përballet policia kur shkon në Nikël: I gjen shtëpitë ‘xixë’…

“Kam dyshimet e mia”, Klodiana Lala tregon me çfarë
x
BREAKING NEWS

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në Vlorë: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Vjen reagimi zyrtar nga policia për krimin e dyfishtë në
x
BREAKING NEWS

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për kundërshtarët tanë. S’mund të kërkonim më shumë se kaq

Ambasadorja Kim: Ky është një mesazh i fuqishëm për
x
BREAKING NEWS

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet sekrete”/ Artan Hoxha nxjerr informacionin e rëndësishëm, flet me emra dhe zbulon ku fshihet vrasësi i Remzi Hoxhës: Krim shtetëror!

“Është një njeri që i njeh mirë shërbimet
x
BREAKING NEWS

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e grabitjes së biznesmenit në Krujë dhe bën paralajmërimin ‘bombë’: Do të ketë viktima!

“Kush është spiuni?”, Artan Hoxha nxjerr prapaskenat e
x
BREAKING NEWS

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj Shqipërisë, hyn në fuqi menjëherë që ditën e nesërme

Rritja e numrit të rasteve me Covid, Italia merr vendimin drastik ndaj
x
BREAKING NEWS

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”, Frrok Çupi plas deklaratën ‘bombë’ për ish-kryeministrin dhe ngre alarmin për lëvizjen e fundit të Bashës

“Berishën po e mbështesin njerëzit e korruptuar”,
x
BREAKING NEWS

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet

SPAK lë pas hekurave avokatin e njohur. Zbardhen detajet
x

Aktualitet

Gazetari tregon si e “fundosi” telefoni 21-vjeçarin pas arratisë në lagunën e Lezhës

Gazetari tregon si e “fundosi” telefoni 21-vjeçarin pas

Gazetari Elton Qyno ka zbuluar detaje të reja nga vrasja e efektivit, Saimir Hoxha mëngjesin e sotëm në Lezhë.

Ai shpreh se vrasësi është lokalizuar nëpërmjet telefonit të tij.

“Dy efektivët janë kundërpërgjigjur, kanë qëlluar tetë herë. Autori i krimit është futur në makinë dhe ka ikur me të. Dy shokët e tij i ka lënë në rrugë të tmerruar. Autori largohet në një distancë 1 km nga vendgjarja dhe pastaj e braktis makinën dhe futet në lagunën e Lezhës, aty ku flitet se u zhduk edhe Remzi Hoxha. Është një zonë e vështirë, prandaj u desh ndërhyrja nga ajri. U identifikua përmes numrit të telefonit. Numri i tij u vendos në përgjim dhe u lokalizua menjëherë. Ai ka patur telefonata hyrëse, por nuk i është përgjigjur asnjërës”, tha Qyno për Open.

Më të lexuarat