BREAKING NEWS

"Ndodh për herë të parë", profesori i sëmundjeve infektive jep lajmin që po e prisnim të gjithë: Pandemisë Covid-19 që pushtoi botën, po i vjen fundi! Ja pse nuk do të ketë valë të tretë

"Ndodh për herë të parë", profesori i
x

Aktualitet

Gazetarja Klodiana Lala merr vlerësimin e madh, BE i akordon çmimin e lartë

Gazetarja Klodiana Lala merr vlerësimin e madh, BE i akordon çmimin

Bashkimi Europian i ka akorduar një çmim të lartë gazetares Klodiana Lala.

Me një përvojë të gjatë në median televizive dhe në spektrin investigativ, Klodiana Lala është vlerësuar nga BE me çmimin e parë për gazetarinë investigative për vitin 2019.

Më të lexuarat