BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Aktualitet

Gazetarja publikon foton dhe ngre alarmin: Çfarë ndodhi te lokali 3 orë pas ekzekutimit të Bujar Çelës

Gazetarja publikon foton dhe ngre alarmin: Çfarë ndodhi te lokali 3

Dje, në orën 05.45 të mëngjesit u ekzekutua me breshëri plumbash në lokalin në foto Bujar Çela, vëllai i të shumëkërkuarit Talo Çela. Por vetëm 3 orë pas ngjarjes që tronditi Elbasanin, qytetarët kanë frekuentuar lokalin për kafe, ende pa u tharë mirë gjaku i viktimës.

Gazetarja Dorjana Bezat publikon foton dhe shkruan:

Shqipëria në një foto!

Kafe, raki dhe dallavere...

Zero ndergjegje qytetare.

Nuk kishin kaluar as 3 orë që në këtë lokal u bë shoshë nga plumbat një 62-vjeçar. Me heqjen e shiritave të policisë, "qytetarë" të shumtë, komentet për vrasjen e tij, i bënë duke pire kafe mbi gjakun ende të njomë në verandën e lokalit, ku 62-vjeçari dha shpirt. Fatkeqësia e vetme e tij ishte se kishte vëlla një kriminel.

Vrasja, një gjë e zakonshme! Ëelcome to Elbasan City!

Gazetarja publikon foton dhe ngre alarmin: Çfarë ndodhi te lokali 3