BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do shkojë drejt prangave ish-kryeministri dhe çfarë prapaskenash fshihen pas daljes së Argitës në skenë

Frrok Çupi: Ja pse SPAK nuk po e arreston Sali Berishën, si do
x
BREAKING NEWS

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës: Ja si i ka shpëtuar deri tani arrestimit, krimet e tij në ’97-’98, të fshehtat e vrasjes së Azem Hajdarit, planifikimi i ekzekutimit të 4 protestuesve në 21 janar dhe pse nuk do ia lërë ‘fronin’ Argi...

Fatos Klosi zbardh “dosjen e zezë” të Sali Berishës:
x
BREAKING NEWS

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me vrasësin serb Arkan, te intrigat, pazaret, sharjet, mashtrimet, krimet dhe korrupsioni i tij familjar, si i vodhi nga arka e shtetit 1.6 milion dollarë në bashkëpunim me biznesmeni...

Analisti i njohur Kastriot Aliaj demaskon Sali Berishën, nga takimet me
x
BREAKING NEWS

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga  “Sky” dhe “EncroChat”, kush janë shefat e krimeve që janë përfshirë në një vrasje të bujshme në kryeqytet, SPAK gati fletë-arrestet, paralajmërohet “shkundja” e kupolës së policisë...

Zbërthehen të tjera përgjime “bombë” nga 
x
BREAKING NEWS

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se të dalë në gjyq për dy çështjet e tij penale, çfarë do të dalë nga goja e ish-agjentit të FBI për kryeministrin Rama, nga vizitat në Tiranë, takimet dhe deri te bisedat e fshehta...

Ja si po zbërthehet nga drejtësia amerikane McGonigal përpara se
x
BREAKING NEWS

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha “shkarkon” Bardhin nga kreu i grupit dhe e cilëson thjeshtë deputet, ish-sekretari i Përgjithshëm i PD injoron Kuvendin e Rithemelimit

Futet sherri brenda çetës anti-amerikane, Berisha
x
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali Berishën: Ja çfarë fshihet pas kaosit që shkaktoi ish-kryeministri në Kuvend

Spartak Ngjela paralajmëron lajme tronditëse nga SPAK për Sali
x
BREAKING NEWS

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë të gjitha vrasjet në Tropojë, si SPAK do e “varrosë” përfundimisht ish-kryeministrin me hetimet në dosjen e “Haklajve”, Romeo Kara nxjerr detajet e forta

Ja kaseta ku është incizuar Sali Berisha që ka sjellë
x

Aktualitet

Gazetarja shqiptare raporton LIVE tradhtinë e dyfishtë/ Gruaja kap bashkëshortin e 30 viteve martesë me shoqen e ngushtë: Një gjullurdi e madhe po ndodh

Gazetarja shqiptare raporton LIVE tradhtinë e dyfishtë/ Gruaja kap

Korrespondentja në Durrës e programit “Aldo Morning Show” në Tv Klan, Dhurata sjell një lajm tradhtie. Bëhet fjalë për një grua që ka kapur në flagrancë bashkëshortin me të cilin kishte 30 vite martesë me shoqen e saj të ngushtë.

Ngjarja ka shkaktuar zhurmë dhe zonja ka lajmëruar familjet, ndërsa burri me shoqen janë fshehur.

Dhurata: Një zonjë ka kapur bashkëshortin e saj, pas 30 vitesh martesë, me shoqen e saj të ngushtë.

Dhurata: Janë nga mbi 50 e ca vjeç këta zotërinjtë dhe ndërkohë zonja nuk ia ka falur fare, por është duke e bërë të madhe këtë gjë pasi ka lajmëruar edhe familjarët e zonjës, e cila ka fëmijë, nipër e mbesa, pra të ish-shoqes së saj dhe ndërkohë është bërë gjullurdi e madhe. Ata të dy janë fshehur sepse nuk kanë fuqi të dalin përpara familjarëve të tyre, pra gjasme janë turpëruar dhe kanë bëë këtë gjë.

Aldo: Mund t’i ketë ardhur turp normale.

Dhurata: Po çfarë turpi se përderisa e kanë bërë, s’e kanë marrë parasysh dhe kanë thënë hajt se s’na kap njeri.

Aldo: E kanë ngrënë me bukë, tani buka mbaroi.

Më të lexuarat