BREAKING NEWS

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i viktimave, mbi 400 raste të reja

MSH informon mbi situatën epidemiologjike në vend: Ulet numri i
x
BREAKING NEWS

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI në zgjedhjet e 25 prillit në Tiranë. Emri

Monika Kryemadhi merr goditjen/ Prangoset ish- kandidati për deputet i LSI
x
BREAKING NEWS

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4 turistëve rusë në Qerret, kamerat zbulojnë gjithçka, ja lëvizjet në hotelin luksoz. Ambasada ruse merr vendimin e menjëhershëm

Pushimet u kthyen në tragjedi/ Zbardhen detaje të reja nga vdekja e 4
x
BREAKING NEWS

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat që implikojnë politikanët e njohur dhe del me paralajmërimin e fortë: Ja si po i detyron Berisha që t’i rrinë rrotull!

“Kjo është bomba”, Frrok Çupi nxjerr prapaskenat
x
BREAKING NEWS

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron pasurinë marramendëse të dy vëllezërve me rrezikshmëri të lartë në Tiranë. Zbardhen akuzat e rënda

Trafikim të miturish dhe prostitucion/ Policia e Tiranës sekuestron
x
BREAKING NEWS

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/ Çfarë ka ndodhur në dhomën e saunës ku po qëndronin 4 turistët që u gjetën të vdekur në Qerret, shoqërohen në polici e gjithë stafi

Zbardhen të tjera detaje të reja për ngjarjen tronditëse/
x
BREAKING NEWS

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe paralajmëron sekuestrim të pasurive sipas vendimit të Biden

SHBA e vendosur për Berishën, nuk pranon negociata dhe
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir, nënë e bir hidhen nga kati i tretë për t’u shpëtuar flakëve! Vdes e ëma. Zbardhen dyshimet e rënda

E rëndë/ Apartamenti përfshihet nga flakët në Astir,
x

Aktualitet

Gazetarja zbulon bisedën me Adriatik Llallën: I shkruajta sot, ja si reagoi

Gazetarja zbulon bisedën me Adriatik Llallën: I shkruajta sot, ja si

Gazetarja, Anduena LLabani, ka folur për dënimin e ish kryeprokurorit Adriatik LLalla me dy vite burg dhe arratisjen e tij jashtë vendit.

LLabani deklaroi se ka patur një komunikim telefonik me ish kryeprokurorin dhe se ai ka shfaqur indiferentizëm për ngjarjen dhe për komentet nga gazetarët dhe mediat.

“I shkruajta sot zotit Llalla. Nuk më ka deklaruar vendin se ku është. Është treguar indiferent ndaj qëndrimeve të gazetarëve, politikanëve, medias. Më ka deklaruar se jam indiferent dhe i kam injoruar deklaratat. Zoti Llalla nuk ka pranuar të më deklarojë vendodhjen dhe a do të jetë azilant, nuk ka pranuar të komentojë vendimin ndaj tij. Ai ka qenë deri diku diskret në qëndrimin e tij, por ka lënë të kuptohet që beteja ligjore nuk ka përfunduar. Nëse do të dëgjojmë për kërkesën e azilit, nuk është treguar naiv, nëse nuk ka përgatitur edhe ai dosjen e tij”, tha LLabani për MCN Tv.