Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Gjak në tokë e makinë e shkërmoqur / Publikohen pamjet pak momente pas aksidentit ku u shua e gjithë familja, shpëtoi vetëm dhëndri

Postuar: 16/06/2019 - 10:29

Tragjik dhe me pasoja fatale ka qenë aksidenti i djeshëm, i bërë në aksin Elbasan-Tiranë, pranë rreth-rrotullimit të TEG.
 
E gjithë familja Biba me 4 anëtarë, babai, nëna dhe dy vajzat, ndërruan jetë, ndërsa në gjendje kritike për jetën ndodhet dhëndri i kësaj familje, i cili ishte edhe drejtues i mjetit tip Benz.
 
Në pamjet dallohet automjeti i ndaluar, i përplasur me bordurën, ku siç thanë dëshmitarët, ka bërë disa saltro nga rrethrrotullimi, deri tek karburanti më i afërt që ndodhet në atë zonë.
 
Në rrugë vihen re njolla gjaku si dhe një grumbull njerëzit të mbledhur pranë një trupi të vendosur në tokë, i cili dyshohet të jetë trupi i njërës prej viktimave.
 
Shkak i aksidentit mendohet të jetë bërë shpejtësia e lartë me të cilën ka qenë duke udhëtuar automjeti, por edhe mungesa e ndriçimit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/11/2019 - 23:00

Babai i Alvin Berishës, Afrimi ka treguar detaje nga momentet e para që ka takuar me djalin e tij.

Postuar: 11/11/2019 - 22:51

Pas detajeve si u mor Alvin Berisha nga Siria, gazetari investigativ Artan Hoxha ka pyetur Minist

Postuar: 11/11/2019 - 22:45

Avokati Genc Gjokutaj tha se socialistët duan të ‘pushkatojnë’ presidentin Ilr Meta m

Postuar: 11/11/2019 - 22:35

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka dhënë detaje lidhur operacionin e lirimit të 11-vjeçarit

Postuar: 11/11/2019 - 22:17

Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj teksa ka folur lidhur me operacionin e shpëtimit të Alvin Ber

Postuar: 11/11/2019 - 22:09

Gjyshi i Alvin Berishës ka dhënë një intervistë të shkurtër për emisionin “Open” pas

Postuar: 11/11/2019 - 21:57

Emisioni “Open“ ka publikuar një intervistë me disa banorë të qytezës ku jeton Alvin