BREAKING NEWS

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik: Krenarë, por kujdes se shikoni ç’po ndodhet në... (Foto)

Pandemia e COVID! Rama publikon të dhënat dhe jep lajmin fantastik:
x

Aktualitet

Gjendet i mbytur një person në plazh, ja për çfarë dyshohet

Gjendet i mbytur një person në plazh, ja për çfarë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e sotme në Fier. Gjendet i mbytur një person në plazhin Darzezë, Fier.

Viktima është rreth të 70-ave dhe është identifikuar si shtetasi Kristaq Mëngjezi.

Paraprakisht dyshohet se i moshuar ka qenë duke peshkuar dhe ka rënë në det. Trupi i pajetë ka dalë në bregun e plazhit të Darëzezës dhe është parë nga banorët. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.