BREAKING NEWS

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë të re doktoresha e njohur (Emri)

Mjekësia shqiptare në zi! Ndërron jetë në moshë
x

Aktualitet

Gjendet i pajetë 60-vjeçari në Tiranë, Policia jep detajet e para

Gjendet i pajetë 60-vjeçari në Tiranë, Policia jep detajet

Një ngjarje e rëndë raportohet nga policia e kryeqytetit.
Në rrugën “Siri Kodra”, në një magazinë (e kthyer në banesë), është gjetur pa shenja jete një 60-vjeçar.

Nga kqyrja paraprake nuk vërehen shenja dhune apo dëmtime të tjera fizike.

Njoftimi i policisë

Më datë 24.11.2020, rreth orës 18:30, në rrugën “Siri Kodra”, në një magazinë (e kthyer në banesë), është gjetur pa shenja jete shtetasi A.P., rreth 60 vjeç.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet për vdekje natyrale.